Konsulting w promocji typu Google Adsense i Adwords

Reklama adsense to zamieszczenie na danej witrynie linków wychodzących do innych stron www o podobnej tematyce. Tytuł i opis linku muszą być związane z tematyką danej strony. Reklama banerowa, wzrokowa, odnośniki muszą być związane z zakresem usług, jakie świadczymy poprzez naszą stronę. Nazwa linku powinna być krótka a treściwa. Zamieszczając link do innej strony www korzystasz z opcji wymiany linków, przez co także link do Twojej strony www znajdzie się na innej witrynie.

Reklama AdWords ma przynieść konkretny zysk, nie chodzi tu zatem tylko o promocję usług ale także o dodatkowe źródła dochodu, jaki można uzyskać z reklamy internetowej. Google AdWords płaci tylko za kliknięcia na daną stronę, na link do niej. ukierunkowana jest na zysk. W Google AdWords płacisz tylko za faktycznie kliknięcie na Twoją reklamę, czyli w link do Twojej strony www. Link ten musi posiadać konkretny i chwytliwy tytuł. Reklama AdWords rozpoznawane jest zazwyczaj po prawej stronie w wyszukiwarce Google.

Tania reklama internetowa przy pomocy zamieszczania linków czy korzystania z programu do wymiany linków przyczynia się do powszechności faktu, iż znaczna liczba wizyt na Twojej stronie www wynika właśnie z wejść poprzez linki na innych stronach, a niekoniecznie przez działania pozycjonujące.

Jeśli szukasz informacji w internecie i po wyświetleniu się stron a na dany temat w wyszukiwarce widzisz kilka adresów ponad wynikami, oznacza to, że te właśnie strony www mają ciekawe linki wychodzące.

Z czego składa się link AdWords? Jak sama nazwa wskazuje – najważniejsze są tutaj słowa:

a) tytuł – około 25 znaków

b) opis reklamy, zawartości strony www – około 2 linijki, 60 znaków

c) adres url (www) strony, na którą zostanie dokonane przekierowanie, czyli adres strony, której dotyczy link

Koszt reklamy adsense uzależniony jest od stopnia trudności słów i fraz, na które inne firmy, osoby przeprowadzają w danym czasie reklamę internetową, pozycjonowanie, linkowanie.
Panel AdWords umożliwia zamieszczenie linku.

Niestandardowa promocja w wyszukiwarce poprzez adsense jest szybkim i skutecznym sposobem reklamy firmy w internecie.