Dodawanie strony internetowej do katalogów – czy to się opłaca?

Katalogi stron www to zbiory ciekawych i chętnie odwiedzanych witryn internetowych na każdy temat. To strony domowe, hobbystyczne, blogi, fora dyskusyjne, a przede wszystkim strony firm z całego kraju: sklepy, hotele, hurtownie, zakłady usługowe i produkcyjne, agencje, biura, gabinety. Jeśli prowadzisz firmę, to Twoja strona www musi koniecznie znaleźć się w katalogu stron internetowych.

Posiadamy kilka na prawdę ciekawych katalogów dla ludzi z różnych branż. Katalogi te zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarce, zatem poprzez dodanie Państwa strony do tych katalogów ona sama także znajdzie się wysoko w wyszukiwarkach. Ponadto w każdym katalogu możemy zagwarantować pierwsze miejsca na liście w danej kategorii. Na przykład jeśli prowadzisz biuro rachunkowe w Warszawie, a biur tych jest tam zapewne setki, to aby właśnie Twoja strona firmowa zyskała odwiedzających  i jako pierwsza ukazała się w katalogu, abyś to Ty był przed konkurencja, wystarczy tylko zwrócić się do nas. Z nami dobre miejsce w katalogu przynosi wzrost sprzedaży.

Katalogów stron www jest dużo, zatem dodanie Twojej witryny do nich to tani marketing internetowy. Tania, bo zdecydowana większość katalogów jest darmowa. Dodając stronę www do katalogu przyspieszasz jej rozprzestrzenienie w internecie. Dodając stronę do katalogu musisz krótko ją opisać oraz wskazać główne wyrazy kluczowe. Nie jest to proste, konkurencja bowiem czyha. Chodzi o to by tak sformułować tekst, by znalazły się w nim wszelkie możliwe wyrazy, przy pomocy których internauta ma trafić na Twoją stronę.